kobieta-rekawica-czapka-zimaCzy wiesz, że kosmetyki naturalne to ratunek dla Twojej skóry w każdej podbramkowej sytuacji? Dzięki przyjaznym składnikom i efektywnym formułom wykazują o wiele lepsze działanie niż tradycyjne kosmetyki syntetyczne – co więcej – charakteryzują się o wiele mniejszym odsetkiem skutków ubocznych i niepożądanych efektów.  Kosmetyki naturalne sprawiają, ze skóra staje się wyraźnie zdrowsza i promienieje już po paru zastosowaniach!

Zima to okres nieprzyjazny dla naszej skóry, a zwłaszcza cery twarzy. Niesprzyjające warunki pogodowe – mróz i wiatr, częste zmiany temperatur, a w końcu centralne ogrzewanie i suche powietrze w domu – to wszystko sprawia, że skóra staje się sucha, zwiotczała i ziemista. Częściej pojawiają się wypryski i zaczerwienienia, a co najgorsze – naskórek pęka i łuszczy się, co oprócz ewidentnych mankamentów estetycznych stanowi często źródło nieprzyjemnych doznań. W skrajnych przypadkach powoduje takie dolegliwości jak ból, pieczenie i świąd. Jeżeli i Twoja skóra wykazuje tendencje do zimowego „buntu” koniecznie sięgnij po kosmetyki naturalne. To preparaty zostały stworzone z myślą o problemach takich jak Twoje. Jednym z nich jest Krem Solaris firmy Dr Nona charakteryzujący się nie tylko silnym działaniem odżywczo-regenerującym, ale również nawilżającym i przeciwzmarszczkowym. Już jedno zastosowanie sprawi, że twoja twarz odzyska naturalny koloryt, skóra stanie się odpowiednio nawodniona, napięta i aksamitnie gładka. Dzięki aktywnej witaminie A już po kilku dniach zapomnisz o przykrych dolegliwościach! To właśnie jej niedobór – oprócz wymienionych już czynników zewnętrznych  – jest głównym łuszczenia się naskórka, suchości skóry, świądu, nadwrażliwości, pękania skóry, a także do wybroczyn i innych defektów. Tylko kosmetyki naturalne Dr Nona zawierają witaminę A w aktywnej formie – całkowicie wchłanianą i przyswajaną przez skórę!

Inne kosmetyki naturalne polecane w okresie zimowym to Kwartet Soli do rozgrzewających i wzmacniających kąpieli, Krem do rąk i paznokci, który otuli Twoje dłonie delikatnym filmem ochronnym oraz balsam Solaris – wspaniały produkt, który ukoi przesuszoną i spękaną od wiatru i mrozu skórę!

Pamiętaj, że wybierając kosmetyki naturalne będziesz mieć 100% pewność co do ich działania! Ich formuły opierają się na wyciągach roślinnych i mineralnych, a jak wiadomo mikstury oparte na tych samych składnikach stosowane są w medycynie niekonwencjonalnej i ziołolecznictwie od setek, jeśli nie tysięcy lat! Kosmetyki naturalne to produkty za którymi kryje się tradycja i doświadczenie!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha *