Nasza tarcza ochronna :)

Nasza tarcza ochronna :)

W porze jesienno-zimowej powinnyśmy zadbać o nasze włosy w sposób szczególny! Jest to okres, w którym narażone są one na przesuszenie oraz osłabienie ze względu na czynniki zewnętrzne.

Mając tą świadomość oraz stosując poniższe rady, możemy temu skutecznie zapobiec!

Po pierwsze –  noś czapkę! Tak… to właśnie czapka uchroni włosy oraz skórę głowy przez szkodliwym działaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych!

 Po drugie – stosuj kosmetyki, które odpowiednio nawilżą włosy. Użycie dobrej jakości szamponu oraz odżywki ma kluczowe znaczenie podczas pielęgnacji!

Po trzecie – dieta. W okresie zimowym zazwyczaj spożywamy mnie warzyw i owoców, przez to nie dostarczamy wystarczającej ilości witamin. Staraj się odżywiać zdrowo przez cały rok!

Staraj się także unikać suszarki, aby dodatkowo nie przesuszać włosów. Zadbaj o odpowiednią pielęgnację, a Twoje włosy pozostaną piękne i pełne blasku przez cały rok!

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


osiem × 6 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>