Piękne i zdrowe oczy

Piękne i zdrowe oczy

Często mawia się, że sen to najlepszy kosmetyk! Jednak niestety nie zawsze możemy sobie pozwolić na to, aby wysypiać się do woli. oczy oraz skóra wokół nich wymagają szczególnej uwagi oraz pielęgnacji!

Praca, codzienne obowiązki, długotrwałe patrzenie się w monitor komputera – to wszystko przyczynia się do osłabienia naszych oczu, czasami stanów zapalnych oraz tworzenia się tzw. „worków” pod oczami – jak sobie z nimi radzić? Czy znasz sytuację, gdy budzisz się rano, wiesz, że za dwie godziny czeka Cię ważne spotkanie, a opuchnięte powieki nie dodają Ci urody?

W takiej sytuacji można zastosować okład z herbaty. Wystarczy zaparzyć odrobinę herbaty i w przygotowanej esencji zamoczyć dwa waciki, a następnie położyć je na powieki. Po 15-stu minutach można zdjąć okład i ruszać z uśmiechem na przywitanie nowego dnia! 🙂

Warto także pamiętać o kremach, które pielęgnują wrażliwą skórę wokół oczu i spowalniają proces tworzenia się zmarszczek! Lepiej zapobiegać, niż leczyć, więc nie czekaj na ostatnią chwilę, tylko dowiedz się jaki krem będzie odpowiedni dla Ciebie!

Aby oczy wyglądały pięknie, warto pamiętać także o ich oprawie – czyli brwiach! Odpowiedni makijaż brwi podkreśli spojrzenie oraz doda mu wyrazistości!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha *