kosmetyki_lecznicze

Jakie jest Twoje pierwsze skojarzenie kiedy słyszysz zwrot „kosmetyki lecznicze” ? To proste odpowiesz – apteka! I w tym myśleniu nie będziesz osamotniony, gdyż jak pokazują badania apteka i lekarz są pierwszymi skojarzeniami blisko 76% społeczeństwa. W naszym kraju wciąż mało mówi się o kosmeceutykach, czyli preparatach jakimi są kosmetyki lecznicze – a szkoda! Bo kosmetyki lecznicze to produkty dla każdego – nie tylko osób ze skórnymi problemami. Te łagodne, a przy tym skuteczne produkty mogą być stosowane nawet przez dzieci w codziennej pielęgnacji ich delikatnej skóry.

Kosmetyki lecznicze przywędrowały do nas –  jak wszystko, chciałoby się rzec – z zachodu. Tam od lat robią furorę wśród świadomych konsumentów, osób które postawiły na filozofię wellness i zdrowy tryb życia. U nas dopiero pojawiają się na rynku, jednak z każdym dniem  stają się coraz popularniejsze. Nic dziwnego – to produkty skomponowane na bazie wyłącznie naturalnych i bezpiecznych dla zdrowia składników – do niezbędnego minimum ogranicza się w ich przypadku stosowanie konserwantów i syntetycznie wytworzonych barwników czy aromatów. W ich składzie nie uświadczysz również alergenów, pochodnych ropy naftowej, niebezpiecznych konserwantów (parabeny!)  i silnie działających składników myjących czyli SLSów. Co znamienne dla tego typu preparatów – kosmetyki lecznicze wytwarzane są z użyciem najnowszych zdobyczy technologicznych, w sterylnych warunkach i pod ostrzałem wszędobylskich kontrolerów jakości – ich uzdrawiające właściwości zwykle potwierdzają odpowiednie certyfikaty. To daje nam, konsumentom pewność, ze decydując się na zakup kosmeceutyków nie kupujemy kota w worku – wybrany przez nas wyrób spełni nasze oczekiwania, a przy tym nie poczyni żadnych szkód.

I w ten oto sposób dochodzimy do sedna – choć pod wieloma względami kosmetyki lecznicze są podobne do farmaceutyków, to jednak nimi nie są. Żeby kupić produkt odpowiedni dla siebie nie musimy wybierać się zatem do apteki – kosmetyki lecznicze dostępne są w wielu sklepach zielarskich, dobrze zaopatrzonych drogeriach oraz w sprzedaży internetowej. Istnieje również szereg firm, które swoje produkty sprzedają za pośrednictwem konsultantów – jedną z nich jest Dr Nona – firma, która produkuje wyłącznie kosmetyki naturalne z ekskluzywnych składników pochodzących z rejonów Morza Martwego. Dzięki wysokiej jakości swoich wyrobów w przeciągu kilku lat podbiła serca wielu polek, a takie preparaty jak Balsam Solaris, Krem Dynamicznie Nawilżający czy Płyn do płukania jamy ustnej zyskały miano kosmetyków kultowych! Fenomenalne właściwości pielęgnacyjne i prozdrowotne wszystkich produktów oferowanych przez Dr Nona stawiają ją pośród najlepszych, a kosmetyki – polecane zwłaszcza dla osób, które ze względu na kondycję zdrowotną skóry nie mogą i nie chcą stosować tych drogeryjnych – pretendują do zaszczytnego miana: Kosmetyki lecznicze.

Jeżeli i Ty chcesz zanurzyć się w kojących wodach Morza Martwego we własnej wannie oraz rozpieścić swoją skórę luksusowymi kosmetykami na bazie mineralnych i roślinnych ekstraktów – odwiedź internetowy sklep Dr Nona. Znajdziesz tam szeroką ofertę z której na pewno wybierzesz dla siebie kosmetyki lecznicze. Zapraszamy!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha *