geste włosyKażda kobieta pragnie aby jej włosy były możliwie najpiękniejsze. Powszechnie uważa się, że piękne włosy powinny być lśniące. Oczywiście aby osiągnąć ten efekt można używać kosmetyków, które są na rynku. Trzeba jednak pamiętać o tym, że kosmetyki, które w swoim składzie posiadają substancje chemiczne zdecydowanie obciążają włosy.

Nie jest jednak koniecznie aby używać rynkowych kosmetyków aby uzyskać efekt pięknych i lśniących włosów. Bardzo łatwą kwestią jest uzyskanie lśniących włosów w przypadku blondynek. Wówczas można zastosować naturalne metody. Idealną metodą w tym przypadku będą płukanki z sokiem cytrynowym.

W przypadku nieco ciemniejszych włosów lepiej nie stosować soku z cytryny ponieważ może to zmienić kolor włosów rozjaśniając go. Można natomiast zastosować wszelkiego rodzaju maseczki ogórkowe lub winogronowe. Oprócz tego, że włosy będą lśniące to dodatkowo w dotyku będą bardzo przyjemne i zdecydowanie dużo łatwiej będą się układały.

Wiele osób uważa, że takie naturalne metody są tylko pustymi stereotypami. Faktem natomiast jest kwestia długości stosowania takich metod. Kondycja włosów nie poprawi się z dnia na dzień po zastosowaniu jednego zabiegu. Efekty będą widoczne dopiero po kilku tygodniach dlatego nie ma się co zniechęcać jeżeli na początku nie zauważymy żadnej zmiany.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha *