hands-together-871294932977UgOPiękne dłonie powinny być wizytówką każdej kobiety. Bardzo często uważa się, że kobieta jest tym bardziej seksowna im ma dłuższe paznokcie. Nie jest to prawdą ponieważ nie zawsze długie paznokcie sprawiają, że nasze dłonie wyglądają pięknie. Owszem tak jak same dłonie tak i paznokcie powinny być odpowiednio zadbane.

Przede wszystkim pamiętajmy aby nie obgryzać paznokci ponieważ jest to najgorsza wada jaka tylko może istnieć u kobiety. Aby paznokcie naszych dłoni dobrze wyglądały powinniśmy malować je specjalną, nawilżającą odżywką. Pamiętajmy również o tym aby paznokcie zawsze malować nawet jeśli ma być to naturalny i beżowy kolor.

Ponadto nasze dłonie aby były piękne muszą być odpowiednio nawilżone.  Z pomocą przyjdą nam tutaj wszelkiego rodzaju kremy nawilżające. Aby natomiast wzmocnić efekt nawilżenia możemy raz w tygodniu zrobić sobie specjalny seans. Polega on na tym, że nasze dłonie smarujemy grubą warstwą kremu a następnie nakładamy na nie folię. Z tak „zapakowanymi” rękami siedzimy przez około dziesięć minut.

Dzięki wszelkim takim zabiegom nasze dłonie nabiorą delikatności, będą odpowiednio nawilżone i na pewno będą one naszą wizytówką.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha *