Dziedzina kosmetyki niesie ze sobą wiele zmian tak jak każda inna. Zmieniają się trendy jeżeli chodzi o makijaże czy stylizacje paznokci. Na rynku pojawiają się coraz to nowsze kosmetyki, które mają zapewnić nam doskonały wygląd i nienaganną prezencję przez dwadzieścia cztery godziny.

Trzeba pamiętać o tym, że bardzo ważne jest oczyszczanie skóry na noc z makijażu ponieważ jest to czas kiedy skóra może oddychać. Oczywiście stosujemy różnego rodzaju żele czy toniki oczyszczające, ale powinna to być zdecydowanie druga w kolejności czynność, którą wykonujemy przed pójściem spać.

Na sam początek trzeba pomyśleć o zmyciu makijażu za pomocą chusteczek do demakijażu. Czy aby na pewno jednak same chusteczki wchodzą tutaj w grę? Oczywiście nie. Na naszym rynku nie tak dawno pojawiły się również płatki do demakijażu, które zdobywają sobie coraz to większą ilość zwolenniczek.

Przede wszystkim mają one dużo wygodniejsze opakowania ponieważ zazwyczaj zamykane są w pojemniczkach podobnych do opakowań z kremów. Można też dużo łatwiej zmywać nimi makijaż oczu. Minusem jest jedynie wyższa cena ale nie są to wielkie koszta więc spokojnie można zamienić chusteczki na płatki.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha *