Female squeezes cellulite skin on her legs - close-up fragmentCellulit. Która z nas nie boryka się z tym problemem w mniejszym lub większym stopniu? Niewiele z nas zdaje sobie sprawę z tego, że rozróżniamy dwa rodzaje cellulitu: twardy (wodny) oraz miękki (tłuszczowy).

Ważne jest, aby uświadomić sobie skutki jego powstania i zlikwidować źródło, nie tylko objawy. Najczęściej powodami są: siedzący tryb życia, mało ruchu czy nieodpowiednia dieta, dwoma słowami zanieczyszczony organizm. Wyeliminowanie cellulitu w tym przypadku wiąże się ze zmianą trybu życia oraz nawyków. Jest to najbardziej skuteczny sposób na pozbycie się uciążliwej pomarańczowej skórki.

Jednak nikt nie lubi czekać… Niestety tacy już jesteśmy. Dlatego istnieje też szybki sposób na zwalczenie cellulitu jakim są zabiegi medycyny estetycznej. Plusem jest szybki efekt.  Wiąże się to też niestety z kosztami, na które nie wszystkie Panie mogą sobie pozwolić.

Pomarańczowej skórki można tez pozbyć się stosując odpowiednie kosmetyki. Jednak warunkiem tutaj jest cierpliwość w oczekiwaniu na efekt oraz systematyczność w ich stosowaniu. Długotrwały, pożądany efekt odniesiemy łącząc odpowiednią dietę z kosmetykami. Jest to sposób nieinwazyjny dla naszego organizmu oraz niewątpliwie wpłynie pozytywnie na cały nasze zdrowie, wygląd i ciało!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha *