feetCzęsto zdarza się, że zapomniamy o właściwej pielęgnacji naszych stóp. A przecież to one są najbardziej narażone na podrażnienia i działania czynników zewnętrznych, zwłaszcza w lecie. To stopy niosą nas przez świat!

Podstawą jest odpowiednio dobrane i wygodne obuwie. Nosząc za cisne buty narażamy się na powstanie tzw. haluksów (zniekształcenia stopy). Warto wybierać obuwie przewiene, najlepiej z naturalnych materiałów.

Warto także pamiętać o odpowiednich kosmetykach: krem nawilżający, peeling usuwający zrogowaciały naskórek (zaleca się stosowanie min. raz  w tygodniu), dezodorant do stóp zwłąszcza w okresie letnim, kiedy stopy narażone są na nadmiermą potliwość. Raz na jakiś czas warto zafundować swoim stopom kąpiel w wodzie z solą z morza martwego. Doskonała regeneracja!

Zobacz jak łatwo i przyjemnie można zadbać o stopy w warunkach domowych, urządzając wieczór piękności z przyjaciółką – PORADY.

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


− 1 = dwa

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>